Vital Dermo-Kozmetik ve Sağlık olarak siz sevgili dostlarımızla Avrupa’nın saygın ve güvenilir gıda takviyesi ve dermo-kozmetik markaları Collagen Vital ve Coveline’ Paris’i buluşturmaktan gurur duyuyoruz.

Güven ve özen duygusuyla çıktığımız bu iyilik ve güzellik yolculuğunda uzun yılların tecrübesi ve bilimsel yaklaşımıyla titizlikle üretilen, klinik araştırmalar sonucu ‘ Clean Label’ onaylı ürünlerimizle sizler ile bir araya gelmekten mutluluk duymaktayız.

Clean Label, Fransız sağlık birimleri tarafından verilmiş, sayısız klinik araştırmalardan geçirilmiş ve içinde hiçbir kimyasal tad, renk ve koku katkısı olmaksızın üretilmiş ürünler için verilen bir onaydır. Her ürünümüz titizlikle Bilim Kurullarımızdaki uzmanlarımız tarafından formüle edilmiş, Sağlık ve Tarım Orman Bakanlıklarından onay alınmış olarak hazırlanmıştır.

Ürünlerimiz AB standartlarına uygun üretilmiş olup dünya çevre bilinciyle geri dönüşümlü paketlerde kullanıma sunulmuştur. Tek kullanımlık saşelerde, el değmeden üretilen, hava ile teması tamamen ortadan kaldırılmış, bakteri üretmez paketler insan sağlığına gösterdiğimiz önemin sonucudur.

Türkiye Yetkili Distribütörü olduğumuz Fransız markalarımız insan sağlığını maksimum seviyede ön planda tuttuğu ve insan matriksine en uyumlu hayvansal gıda takviyesi olarak Balık Kolajeni tercih etmektedir. Balık kolajen takviyemiz, hiçbir aşılama ve ilaçlamaya maruz bırakılmayan Kuzey Avrupa denizlerinin soğuk sularında yetişen, Omega 3 bakımından da oldukça zengin deniz balıklarından elde edilmektedir. Çiftlk balıklarından elde edilmeyen kolajen gıda takviyelerimiz, sadece balığın derisinden elde edilen saf kolajen proteinleri kullanılarak üretilmektedir. Dolayısıyla ağır metal içermezler.

Ürünlerimiz Gıda Takviyeleri ve Dermo-Kozmetikler olmak üzere çeşitlilik gösterir. Her yaşa ve ihtiyaca uygun hem içten hem de dıştan destek mottosu ile ileri teknoloji laboratuvarlarında, %100 yeşil teknoloji ile üretilirler. İnsana ve insan sağlığına verdiğimiz özen üretimimizin her aşamasında, paketlerimizde ve siz değerli dostlarımıza ulaşana dek sürer.

Şirket olarak iyinin, iyi gelenin hep yanında olmayı istiyoruz. İyilikler büyür ve yayılır. Bu vizyon ile Sporu, Kültür ve Sanatı desteklemek için de yola çıktık. Sporun, sporcunun yanında olmaktan gurur duyuyoruz. Sanatın ve sanatçının tam destekçisiyiz. Biz insanın fiziksel, mental ve ruhsal sağlığına iyi gelen her alandayız. Sosyal Sorumluluk Projelerimiz ile her zaman hayatın içinde el uzatan taraftayız, siz de bizimle hem iyilik hem de güzellik yolunda adımlar atmak, genç sporcuları desteklemek, alternatif sahnelere, genç tiyatrocu arkadaşlarımıza, sanatçı dostlarımıza destek vermek isterseniz bu platform en doğru yer olacaktır.

Yaşamda, güzel anlarda buluşmak dileğiyle…

Saygılarımızla,
Vital Dermo-Kozmetik ve Sağlık Ürünleri

Bilim Kurulumuz

Dr. Richard Aziza
Dr. Richard Aziza

Dr. Richard Aziza / Cerrah

● Plastik, estetik ve rekonstrüktif çene cerrahisi uzmanı Paris Temyiz Mahkemesi'nde uzman.
Dr. Claude Dalle
Dr. Claude Dalle

Dr. Claude Dalle / Anti-Aging

● AMWC'nin (Anti-Aging Medicine World Congress) bilimsel direktörü Fransız anti-aging derneğinin ve Dünya Anti-Aging Medicine Derneği'nin başkanı.
Dr. Gerard Guillaume
Dr. Gerard Guillaume

Dr. Gerard Guillaume / Romatolog

● İmmüno-romatoloji uzmanı. Spor hekimliği, Spor Travmatolojisi, Sportif Beslenme alanlarında uzman. Manuel tıp, fitoterapi ve akupunktur söz sahibi olduğu diğer alanlar. INSEP'te (Spor Enstitüsü) eski danışman.
Dr. Marc Rozenblat
Dr. Marc Rozenblat

Dr. Marc Rozenblat / Spor Hekimi

● Osteopat
● Spor hekimliği, biyoloji ve travmatoloji. Osteopat. Fransız Spor Travmatolojisi Derneği Eski Başkanı.
Dr. Olivier Claude
Dr. Olivier Claude

Dr. Olivier Claude / Estetik Doktoru

● Estetik Cerrahi ve Estetik Tıp Uzmanı Paris Hastanelerinde eski intörn.
Dr. Pauline De Loynes
Dr. Pauline De Loynes

Dr. Pauline De Loynes / Doktor

● Paris'teki Institut des Invalides'in eski başhekimi. ARS'nin (Bölgesel Sağlık Ajansı) tıbbi danışmanı.

SERTİFİKALANDIRMA

Fransa Gıda Ürünlerinin Sıhhi Güvenlik Genel Müdürlüğü tarafından uyumluluğu onaylanan güvenli ürünler.

KATKISIZ

Koruyucu, Gluten, Laktoz, GDO, Nanopartikül, Endokrin Bozucu, Paraben içermez.

FRANSA'DA ÜRETİLMİŞTİR

Fransa ve Avrupa standartlarına göre Fransa'da üretilmiştir.

ISO 22000

ISO 22000 sertifikalı laboratuvar (en yüksek uluslararası gıda güvenliği standardı)

DENETİMLER

Doğru uygulamaları garanti eden, kurallara uygun üretim denetimleri.

KONTROLLER VE ANALİZ

Üretimin tüm aşamalarında sıkı kontrol ve analiz.